۱۳۸۸/۰۵/۳۰

شعار امروز استاديوم آزادي: استقلال ، آزادي ، جمهوري ايراني

امروز روز ديگري است ، امروز ورزشگاه آزادي ، بعداز مدتها محدوديت به روي مردم ايران باز شده است ، حال اين فرصت در اختيار مردم هست تا به ورزشگاه آزادي رفته و در اين برنامه كه بصورت زنده پخش ميشود ، رنگ آبي و قرمز را فراموش كنند و فقط به ايران فكر كنند ، امروز مردم ايران در استاديوم آزادي فرياد ميزنند ، استقلال ، آزادي ، جمهوري ايراني را.
يكصدهزار تماشاگر ، فرياد استقلال آزادي و جمهوري ايراني استاديوم آزادي را طنين انداز خواهد ساخت ، همميهن ايراني امروز استاديوم آزادي شما را فرا مي خواند ، امروز ، رنگ آبي و قرمز را به گوشه اي قرار داده و رنگ جنبش همبستگي ايران را فرياد ميزنند ، امروز استاديوم آزادي طنين انداز خواهد شد ، فرياد استقلال ، آزادي جمهوري ايراني.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

با درود.

مرلین یکی از کاربران بالاترین هستم.گرامی با توجه به این که احساس می شود برای ادامه دادن جنبش سبز و یا همان انقلاب سبز نیاز به برنامه ریزی وجود دارد و همه ما باید به فکر پاسداشت خون جان دادگان راه ازادی باشیم.فکر کردم که بازی وبلاگی ترتیب دهیم و در ان راه های بررسی ادامه دادن این جنبش را علنی کنیم و همه نظرات را یکجا جمع کنیم.و بررسی کنیم که چه راهکارهایی باعث پیشرفت و چه حرف هایی سبب گمراه شدن این جنبش می شود.

من شما را به بازی وبلاگی دعوت می کنم با عنوان: چه کنیم که جنبش(انقلاب ) سبز مردم ایران هوشیارانه عمل کند و با قدرت ادامه پیدا کند.

با تشکر.
مرلین.

enghelab گفت...

ایهالناس مسلمان کشی‌یکی‌از سرگرمیهای جدید برای کشورها و دولتهای مسلمان و غیره مسلمان شده. جالب اینجاست که دوستان عزیز آقای احمدی خره،چین و شوروی، قبل از شمارش آرای انتخابات به ایشون تبریک گفتند. کشور چین و شوروی یک ساعت بعد از انتخابات به آنترینژاد تبریک گفتند تو نگو اینها با هم یه قرارهایی دارند و آنهم سرگرمی هست که هر ستاشون دوست دارند و آن هم، مسلمان کشی‌. در ارومجی چین و در چچنیا شوروی و در ایران عزیز دولتها همه مشغول مسلمان کشی‌هستند.احمدی‌نژاد ممکن که خایهٔ امریکا و انگلیس را نمیمالد ولی‌ خوب خایهٔ چین و شوروی را ما چ می‌کند. هی‌نماز جمعه داد میزنم مرگ بر یهودی و صهیونیست تو نگو پولدارترین ادمهایی که شوروی را اداره میکنند یهودی هستند. هر هفته میرم نماز جمعه داد میزنم مرگ بر امریکا و مرگ بر انگلیس تو نگو مسلمان کشهای اصلی‌، چین، شوروی و همین رئیس جمهور قلابی خودمون آقای احمقی خره جنایتکار هستند.
«ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»