۱۳۸۸/۰۷/۰۳

احمدی نژاد در سازمان ملل یک رکورد تاریخی از خود برجای گذاشت!


در روز چهاردهم آبان ماه سال 1357 ساعت 10 شب ارتشبد ازهاری به کاخ محمدرضا شاه احضار شد و پس از گفتگویی مختصر از سوی شاه به نخست وزیری انتخاب شد، تصمیم شاه مشخص بود ، حکومت نظامی ، اما این انتخاب هیچ سودی نداشت و صدای اعتراض همچنان ادامه داشت ، در 15 آذر 1357 ازهای به مجلس فرا خوانده شد تا نسبت به صدای های اعتراض مردم توضیح دهد ، آقای ازهاری هم در پاسخ گفت ، این صدا ها واقعی نیست بلکه صدای نوار است !؟ پس از گذشت 30 سال از آن تاریخ این روزها دوباره صدای اعتراض مردم ایران بلند شده است و بسیار هم بلندتر از آن سالها است ، اما گویا دولت این صداها را نمی خواهد بشنود ،
کما اینکه سیمای دولتی حکومت اسلامی ایران نه تنها عنوان میدارد که در داخل هیچ خبری نیست که در خارج از ایران و در شهر نیویورک نیز هیچ خبری نیست!؟ ، این در حالی است که در راهپیمایی شهر نیویورک 50 هزار نفر از مخالفان حکومت اسلامی در خیابانهای شهر نیویورک به راهپیمایی پرداختند. این در حالی بود که همزمان با این راهپیمایی در داخل مقرر سازمان ملل نیز اعتراض ادامه داشت به گونه ای که تنها 45 گروه در داخل صحن سازمان ملل سخنان آقای احمدی نژاد را گوش میکردند و بیش از هشتاد درصد صندلی های صحن خالی بود ، اما آقای احمدی نژاد که در حال سخنرانی برای صندلی های خالی بود در سخنان خود اشاره نمود به اینکه مردم ایران با درصدی قاطع به ایشان رای داده اند و هنگامی که این سخنان برای حاضران ترجمه گردید.
آن تعداد از خبرنگاران که در سالن بودند نیز فریاد خنده سردادند !؟ یک نکته جالب توجه این بود که آقای احمدی نژاد یک رکورد بسیار بی سابقه برجای گذاشت که هرگز تصور نمیرود کسی بتواند این رکورد را بشکند ، فرصتی دست داد تا با میشله گیلگر از نشریه نیویورکر مصاحبه کنم ، میشله گیلگر گفت حتی اگر پل پوت هم بود تعداد بیشتری در سالن باقی می ماندند و هنگامی که در مورد این رکورد شکنی آقای احمدی نژاد از او پرسیدم وی ادامه داد فکر نکنم که تا سالها هرگز چنین رکوردی توسط هیچ رئیس جمهوری بدست آید. این در حالی بود که در خارج از صحن سازمان شعار طرفدران مردم ایران هر لحظه بیشتر می شد ، از میشله در مورد تعداد حضور طرفداران مردم ایران که به سبزها در نیویورک معروف شده اند پرسیدم گفت درست نمیدانم و هنگامی که پرسیدم آیا به پنجاه هزار نفر میرسند ؟ گفت بله فکر میکنم حتی بیش از این هم باشند هرگز این تعداد مردم معترض را هم در اینجا ندیده بودم وی گفت هم آقای احمدی نژاد و هم مخالفان وی در نیویورک رکورد زده اند رکورد حضور مخالفان و رکورد صندلی های خالی۱۷ نظر:

ناشناس گفت...

دقت کردید صندلی ها هم سبز هستند

پس اون کسایی هم که روی صندلی سبز نشستند با ما بودند

ناشناس گفت...

از قبل مشخص بود حقش بیشتر از این نیست

ناشناس گفت...

اقابنده پیشنهادمیکنم سال دیگه اگه مش محمودهنوزدراین پست قلابی حضورداشت چرابه خودش زحمت بده واین همه راهوبااهل وعیال ضعیفه اش به نیویورک بره؟همین تهرون خودمون بمونه وتوساختمون ریاست جمهوری چندتا ازاین صندلیهای شبیه سازمان ملل روبذارن براشون سخنرانی کنه وهرچی دلش میخواد بگه.بعدفیلمشو بدن سیمای ضرغامی پخش کنه وبگن نیویورکه!اینا که خیلی ماهرن تواین کارا!بعد بدن رهبرمعظم!!ببینه حال کنه چطوردشمنان اسلام نابود شدند!

ناشناس گفت...

خوشم میاد که دارید دست و پا میزنید. دلم برای شما سبزهای اون ور آبی میسوزه. فکر کردید میتونید برگردید ایران و ببینید که یک حکومت جدید سر کار اومده. واقعاً گناه دارید.به هر حال شما هم آدمید و آرزو دارید ولی چه میشه کرد که برای خیال پردازی هم باید حدی متصور بود.خدا از این توهم بیرون بیاردتون.

ناشناس گفت...

احمدی از رو نمیره
فردا میاد میگه چهارتا صهیونیست تجمع کرده بودن. باید حداقل یه لنگه کفشی چیزی به کلش میزدید حداقل حالش سر جاش میومد

ناشناس گفت...

اقا سال دیگه چیه به ماه دیگه بکشه حکومت اینا خیلی کاره. الان دارن ماه به ماه خودشون برنامه ریزی میکنن با لغو مراسمات و هزار تا برنامه ریزی واسه روز قدس میبرنش جلو. سال دیگه رییس جمهور ایران سکولار لیبرال قراره سخنرانی کنه

ناشناس گفت...

من موندم در عجب وقاحت اين بچه بسيجيا... اگه صندليا پر بود مي گفتند ديديد چه طوري همه داشتند حرفاي كوبنده احمدي رو گوش مي كردند و پلك نمي زند! حالا هم كه همه پاشدن رفتند مي گن ديديد طاقت شنيدن حرفاي كوبنده احمدي رو نداشتند!
اگه 70 ميليون ايراني هم جلوي دوربين رو كله احمدي نژاد برينند بازم اينا يه حرفي برا گفتن دارن!!!

kathyhomesb گفت...
این نظر توسط نویسنده حذف شده است.
ناشناس گفت...

آقای دلسوز بحال ملت وقتی شب سرتو میزاری رو بالش هیچوقت به این فکر کردی که اگه خداو قیامتی در کار باشه چطوری عمال این رزیم میخوان جواب بدن؟ از عاقبت کاری که میکنی بترس چه در این دنیا و چه در آخرت. به تاریخ برگرد و ببین کی یک ظالم در دنیا تونسته برای ابد بمونه؟

fati گفت...

این بار شدت هاله نور انقدر زیاد بوده که حاضرین دیده نمی شن و الا صندلیا خالی نبودند که

ناشناس گفت...

دلم برای سبزهای لجنی که همه جا رابه لجن کشاندن میسوزه که تا فیها خالدون شون سوخته

ناشناس گفت...

ازهمه جالبتر گستاخي اقاي رسايي روحاني همراه اقاي احمدي نژاده كه با كمال وقاحت و پروگي گفته با اينكه وقتي كسي در مجمع عمومي حرف ميزنه اصولا زياد ديگران گوش نمي دهند اما وقتي اقاي احمدي نژاد صحبت مي كرد سكوت كامل حكمفرما بود وهمه ساكت بودند!!!

ناشناس گفت...

ino vase oon kasi minevisam ke be sabzha goft lajan.bayad begam ke in shomahaiin ke darin ta fiha khaledoon misoozin vagarna niazi be inhame bi adabi nist.garche shakhsiate to dar hade shakhsiate hamoon raiis jomherete bishtar nist.be har hal dige na too donya na too iran jaii nadarin.roozaye kharetoone hal konin

ناشناس گفت...

عالی بود عالی

ناشناس گفت...

بسیار عالی بود
سپاسگذارم

ناشناس گفت...

motshakeram ke pa payame beja va moadabanat bishakhsatie kodetachiha va noche basijihashono ke hame az nasle geda goshnehaye bache porroand ke har chi berinand be kalashon bazam sareshono bala migirand va vanemood mikonan etefaghi nayoftade va taze zaboneshon deraztar ham mishe va tafavote shane sabzha ro ba inha neshon dadi kamelan moshakhase ke az shedate sokhtegie fiha khaledoneshone ke be ar ar oftadan dige

farimehr گفت...

ممنون كه صداي آزادي خواهي مردم ايران را به گوش همه رسنديد .زنده باد موج سبز