۱۳۸۸/۰۸/۱۶

خاكريزهايي كه به نوبت فتح ميشوند ، اينبار 16 آذر ، يك يا حسين ديگر

ستوان يكم محمد جواد ابراهيمي بعداز زدن ضربه برسر ندايي ديگر

جنبش سبزي كه در 22 خرداد شكل گرفت ،‌ نوزادي نو رسته بود كه 30 سال دوره آبستي را گذراند ، اما به ناگاه اين نوزاد همچون چريكي كهنه كار جنبش سبزي را فراهم آورد ، نداي آزادي سرداد و سهراب گونه به جنگ تورانيان رفت . اينك اين سردار وارث اشكانيان به جنگ تاريكي رفته و از آن نور استخراج ميكند خاكريز فتح ميكند . خاكريز هايي همچون روز قدس ، 13 آبان و... اما در 13 آبان هم ميهنان جان بركف شوري آفريدند فراتر از حد تصور، حماسه اي ساختند جهان شمول كه تمامي خبرگذاري هاي دنيا مجبور به اعتراف به پيروزي اين جنبش شدند ،‌ حتي بي بي سي كه سعي دارد نشان از بي طرفي دهد اما متمايل به جناح حاكم است نيز مجبور به اين اعتراف شد. اما در اين بين ي سوال پيش آمد كه خيلي ها به دنبال جواب آن گشتند اما هرگز كسي براي آن جواب درخور توجهي پيدا نكرد ، و سوال اين بود كه چرا در حالي كه در روز قدس حكومت اسلامي مقابله آنچناني با مردم نكرد در اين روز يعني 13 آبان به شديدترين نحو ممكن به مقابله با مردم پرداخت و به زشت ترين شكل ممكن مردم را مورد تاخت و تاز قرار داد !؟ براي اين سوال جوابهاي بسياري داده شد از جمله اينكه :
1 - حكومت اسلامي پس از آن همه قتل و غارت و شكنجه تصور نميكرد ديگر مردم در خيابانها حاضر شوند چون از قبل تهديد هم كرده بود كه به شديد ترين شكل با مردم برخورد خواهد كرد.
2 - 13 آبان براي حكومت اسلامي بسيار روز مهم و حساسي بود و نميخواست كه آن روز را از دست بدهد.
3 - در روز قدس تمامي طرفدران حكومت اسلامي از چماقداران گرفته تا پليس ها ، همه در غالب مردم خودجوش طرفدار حكومت ، در صفوف نماز جمعه بودند ، اما در روز 13 آبان اين وظيفه به تعدادي دانش آموز سپرده شده بود تا چماقداران با فراغ خاطر به سركوب مردم بپردازند.
بدرستي ميتوان تمامي موارد فوق را قبول كرد و پذيرفت اما به گمان ، مورد سوم بسيار به جواب نزديك تر است. هرچند حكومت اسلامي سعي داشت با سانسور اخبار ، قطع سيستم موبايل ، و انتشار تصاوير جعلي و ساختگي جلوي حقيقت را بگيرد اما بدتر هم شد و البته تصاوير كتك زدن دختران بي دفاع توسط دژخيمان حكومت اسلامي خصوصا در صحنه اي كه يك دختر بي گناه و معصوم توسط ستوان يكم محمد جواد ابراهيمي از ناحيه سر مورد ضربه واقع ميشود. به جرات ميتوانم بگويم اين فيلم در بيش از 10 خبرگذاري بصورت تيتر يك پخش شد و نشان از پيروزي قاطع مردم ايران داشت. حالا پس از اين پيروزي بزرگ و فتح اين خاكريز عظيم نوبت به فتح خاكريز هاي ديگر است. راستي خاكريز بعدي 16 آذر است و البته خاكريز هاي بعدي ماه محرم ، تاسوعا ، عاشورا و البته 22 بهمن ماه
تا خاكريز بعدي يك يا حسين ديگر

۱ نظر:

ناشناس گفت...

شانزده آذر از نظر دولت قانونی نیست پس بهتره علاوه بر 16 آذر که در دانشگاهها تظاهرات می شه یک نماز جمعه قبل یا بعد از 16 آذر را هم قرار بگذاریم که مردم به نماز جمعه و خیابان ها بیایند.